Schooldamkampioenschap  2019

Plaats van handeling de Hanzeborg

Een impressie 30-10-2019

 

Het schooldamkampioenschap voor de basisscholen in Lelystad, is elk jaar weer een hele belevenis voor zowel de organisatoren van damclub Lelystad als de kinderen, om wie het gaat leerkrachten en ouders.

 

Woensdag 30 oktober om 13.45 uur was het een drukte van belang in het gebouw van de Hanzeborg.

 

Aanvankelijk was het de bedoeling om exact om 14.00 uur het startsein te geven. Maar door omstandigheden op school kwam basisschool Drie Stromenland niet opdagen. Achteraf bleek dat zij de dag ervoor dinsdag om 17.00 uur, een mailtje hadden gestuurd om zich af te melden.

 

Helaas is dat mailtje aan de aandacht ontsnapt, met als gevolg een vertraging van ongeveer een half uur. Maar na  wat kleine aanpassingen kon de strijd om 14.30 uur met ruim 70 enthousiaste strijders eindelijk beginnen.

 

Er waren partijen bij die binnen 10 minuten waren beslecht, maar er waren ook partijen bij waar bijna de volle speeltijd werd gebruikt. De echte doordenkers zullen we maar zeggen.

 

In verband met de aangekondigde onderwijsstaking volgende week 6 november is de tweede en beslissende ronde, in overleg met de leerkrachten verplaatst naar woensdag 20 november om 14.00 uur tot ca. 16.00 uur.

 

 

PROGRAMMA SCHOOLDAMMEN  30 oktober 2019

 

GROEP 5/6:

 

TAFEL

                                   1 e RONDE

     UITSLAG

1

1. De Sluis (1)                   -10.De Sluis (2)

4 – 4

2

2. De Windroos (1)         -  9.De Windroos (2)

5 – 3

3

3. De Optimist (1)           -  8.De Optimist (2)

6 – 2

4

4. Driestromenland       -  7.Laetare

0 – 8

5

5. De Wingerd (1)            -  6.De Wingerd (2)

6 – 2

 

 

TAFEL

                                   2 e RONDE

     UITSLAG

1

10.De Sluis (2)                  -  6. De Wingerd (2)

3 – 5

2

  7.Laetare                         -  5.De Wingerd (1)

2 – 6

3

  8.De Optimist (2)           -  4.Driestromenland

8 – 0

4

  9.De Windroos (2)         -  3.De Optimist (1)   

3 – 5

5

  1.De Sluis (1)                  -  2.De Windroos (1)

6 – 2

 

 

 

TAFEL

                                   3 e RONDE

     UITSLAG

1

2.De Windroos (1)             -10.De Sluis (2)

1 – 7

2

3. De Optimist (1)              -  1.De Sluis (1) 

3 – 5

3

4. Driestromenland          -  9.De Windroos (2)

0 – 8

4

5. De Wingerd (1)               -  8.De Optimist (2)

8 – 0

5

6. De Wingerd (2)              -  7.Laetare

4 – 4

 

 

 

TAFEL

                                   4 e RONDE

     UITSLAG

1

10.De Sluis (2)                     -  7.Laetare

6 – 2

2

8.De Optimist (2)               -  6.De Wingerd (2)

1 – 7

3

9.De Windroos (2)              -  5.De Wingerd (1)

1 – 7

4

1. De Sluis (1)                       -  4.Driestromenland

8 – 0

5

2.De Windroos (1)              -  3.De Optimist (1) 

3 – 5

 

 

 

TAFEL

                                   5 e RONDE

     UITSLAG

1

3. De Optimist (1)                   -10.De Sluis (2)

2 – 6

2

4. Driestromenland               -  2.De Windroos (1) 

0 – 8

3

5. De Wingerd (1)                    -  1.De Sluis (1) 

3 – 5

4

6. De Wingerd (2)                   -  9.De Windroos (2)

5 – 3

5

7.Laetare                                  -  8.De Optimist (2)

5 – 3

 

PROGRAMMA SCHOOLDAMMEN  30 oktober 2019

 

GROEP 7/8:

 

TAFEL

                                   1 e RONDE

     UITSLAG

1

1. Driestromenland        -10.Laetare

0 – 8

2

2. De Sluis (1)                   -  9.De Sluis (2)

7 – 1

3

3. De Optimist (1)           -  8.De Optimist (2)

3 – 5

4

4. De Windroos (1)         -  7.De Windroos (2)

8 – 0

5

5. De Wingerd (1)           -  6.De Wingerd (2)

8 – 0

 

 

 

TAFEL

                                   2 e RONDE

     UITSLAG

1

10.Laetare                          -  6. De Wingerd (2)

3 – 5

2

  7.De Windroos (2)          -  5.De Wingerd (1)

0 – 8

3

  8.De Optimist (2)           -  4.De Windroos (1)

2 – 6

4

  9.De Sluis (2)                  -  3.De Optimist (1)   

2 – 6

5

  1.Driestromenland        - 2.De Sluis (1)

0 – 8

 

 

 

TAFEL

                                   3 e RONDE

     UITSLAG

1

2.De Sluis (1)                      -10.Laetare

6 – 2

2

3. De Optimist (1)              -  1.Driestromenland 

8 – 0

3

4. De Windroos (1)            -  9.De Sluis (2)

1 – 7

4

5. De Wingerd (1)              -  8.De Optimist (2)

8 – 0

5

6. De Wingerd (2)              -  7.De Windroos (2)

3 – 5

 

 

 

TAFEL

                                   4 e RONDE

     UITSLAG

1

10.Laetare                           -  7.De Windroos (2)

4 – 4

2

8.De Optimist (2)              -  6.De Wingerd (2)

7 – 1

3

9.De Sluis (2)                     -  5.De Wingerd (1)

2 – 6

4

1.Driestromenland           -  4.De Windroos (1) 

0 – 8

5

2.De Sluis (1)                      -  3.De Optimist (1) 

2 – 6

 

 

 

TAFEL

                                   5 e RONDE

     UITSLAG

1

3. De Optimist (1)                -10.Laetare

5 – 3

2

4. De Windroos (1)              -  2.De Sluis (1) 

2 – 6

3

5. De Wingerd (1)                -  1.Driestromenland

8 – 0

4

6. De Wingerd (2)                -  9.De Sluis (2)

2 – 6

5

7. De Windroos (2)              -  8.De Optimist (2)

3 – 5

 

SCORETABEL    GROEP: ( 5/6 ).

 

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Bordpnt.

Pl.

1

De Sluis (1)

X

6

5

8

5

 

 

 

 

4

 

 

2

De Windroos (1)

2

X

3

8

 

 

 

 

5

1

 

 

3

De Optimist (1)

3

5

X

 

 

 

 

6

5

3

 

 

4

Driestromenland

0

0

 

X

 

 

0

0

0

 

 

 

5

De Wingerd (1)

3

 

 

 

X

6

6

8

7

 

 

 

6

De Wingerd (2)

 

 

 

 

2

X

4

7

3

5

 

 

7

Laetare

 

 

 

8

2

4

X

5

 

2

 

 

8

De Optimist (2)

 

 

2

8

0

1

2

X

 

 

 

 

9

De Windroos (2)

 

3

3

8

1

5

 

 

X

 

 

 

10

De Sluis (2)

4

7

6

 

 

3

6

 

 

X

 

 

 

 

VOORTSCHRIJDINGSTABEL  GROEP : ( 5/6 ).

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Bordpnt.

Pl.

1

De Sluis (1)

1

3

5

7

9

 

 

 

 

 

 

2

De Windroos (1)

2

2

2

2

4

 

 

 

 

 

 

3

De Optimist (1)

2

4

4

6

6

 

 

 

 

 

 

4

Driestromenland

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

5

De Wingerd (1)

2

4

6

8

8

 

 

 

 

 

 

6

De Wingerd (2)

0

2

3

5

7

 

 

 

 

 

 

7

Laetare

2

2

3

3

5

 

 

 

 

 

 

8

De Optimist (2)

0

2

2

2

2

 

 

 

 

 

 

9

De Windroos (2)

0

0

2

2

2

 

 

 

 

 

 

10

De Sluis (2)

1

1

3

5

7

 

 

 

 

 

 

 

 

SCORETABEL    GROEP: ( 7/8 ).

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Bordpnt.

Pl.

1

Driestromenland

X

0

0

0

0

 

 

 

 

0

 

 

2

De Sluis (1)

8

X

2

6

 

 

 

 

7

6

 

 

3

De Optimist (1)

8

6

X

 

 

 

 

3

6

5

 

 

4

De Windroos (1)

8

2

 

X

 

 

8

6

1

 

 

 

5

De Wingerd (1)

8

 

 

 

X

8

8

8

6

 

 

 

6

De Wingerd (2)

 

 

 

 

0

X

3

1

2

5

 

 

7

De Windroos (2)

 

 

 

0

0

5

X

3

 

4

 

 

8

De Optimist (2)

 

 

5

2

0

7

5

X

 

 

 

 

9

De Sluis (2)

 

1

2

7

2

6

 

 

X

 

 

 

10

Laetare

8

2

3

 

 

3

4

 

 

X

 

 

 

 

VOORTSCHRIJDINGSTABEL  GROEP : ( 7/8 ).

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Bordpnt.

Pl.

1

Driestromenland

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

2

De Sluis (1)

2

4

6

6

8

 

 

 

 

 

 

3

De Optimist (1)

0

2

4

6

8

 

 

 

 

 

 

4

De Windroos (1)

2

4

4

6

6

 

 

 

 

 

 

5

De Wingerd (1)

2

4

6

8

10

 

 

 

 

 

 

6

De Wingerd (2)

0

2

2

2

2

 

 

 

 

 

 

7

De Windroos (2)

0

0

2

3

3

 

 

 

 

 

 

8

De Optimist (2)

2

2

2

4

6

 

 

 

 

 

 

9

De Sluis (2)

0

0

2

2

4

 

 

 

 

 

 

10

Laetare

2

2

2

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Topscoorders na de eerste ronde schooldammen.

 

Groep 5/6

 

naam school:

naam leerling :

aant. part.

pnt.

De Optimist(1)

Recepcan

5

10

De Wingerd (1)

Jason

4

8

De Wingerd (1)

Jesse

3

6

 

 

 

 

 

Groep 7/8

 

naam school:

naam leerling :

aant. part.

pnt.

De Sluis (1)

David

5

10

De Optimist (1)

Ibrahim A

5

9

De Windroos (1)

Milan ??

4

8

De Wingerd (1)

Daan

5

10

De Wingerd (1)

Furkan

5

10

De Wingerd (1)

Remond

5

10

Laetare

Enes

4

8

 

 

 

 

 

Deze spelers zijn tot nu toe ongeslagen, het verschil in aantal partijen en punten komt doordat er bij sommige scholen wisselspelers zijn en er duidelijk gewisseld wordt.

 

 

 

 De tweede dag

 

PROGRAMMA SCHOOLDAMMEN  20 november 2019

GROEP 5/6:

 

TAFEL

                                   1 e RONDE

     UITSLAG

1

1. De Sluis (1)                   -10.De Sluis (2)

4 – 4

2

2. De Windroos (1)         -  9.De Windroos (2)

5 – 3

3

3. De Optimist (1)           -  8.De Optimist (2)

6 – 2

4

4. Driestromenland       -  7.Laetare

0 – 8

5

5. De Wingerd (1)           -  6.De Wingerd (2)

6 – 2

 

 

TAFEL

                                   2 e RONDE

     UITSLAG

1

10.De Sluis (2)                  -  6. De Wingerd (2)

3 – 5

2

  7.Laetare                        -  5.De Wingerd (1)

2 – 6

3

  8.De Optimist (2)           -  4.Driestromenland

8 – 0

4

  9.De Windroos (2)         -  3.De Optimist (1)   

3 – 5

5

  1.De Sluis (1)                   -  2.De Windroos (1)

6 – 2

 

 

TAFEL

                                   3 e RONDE

     UITSLAG

1

2.De Windroos (1)             -10.De Sluis (2)

1 – 7

2

3. De Optimist (1)              -  1.De Sluis (1) 

3 – 5

3

4. Driestromenland          -  9.De Windroos (2)

0 – 8

4

5. De Wingerd (1)              -  8.De Optimist (2)

8 – 0

5

6. De Wingerd (2)              -  7.Laetare

4 – 4

 

 

TAFEL

                                   4 e RONDE

     UITSLAG

1

10.De Sluis (2)                     -  7.Laetare

6 – 2

2

8.De Optimist (2)               -  6.De Wingerd (2)

1 – 7

3

9.De Windroos (2)             -  5.De Wingerd (1)

1 – 7

4

1. De Sluis (1)                      -  4.Driestromenland

8 – 0

5

2.De Windroos (1)              -  3.De Optimist (1) 

3 – 5

 

 

TAFEL

                                   5 e RONDE

     UITSLAG

1

3. De Optimist (1)                 -10.De Sluis (2)

2 – 6

2

4. Driestromenland               -  2.De Windroos (1) 

0 – 8

3

5. De Wingerd (1)                -  1.De Sluis (1) 

3 – 5

4

6. De Wingerd (2)                 -  9.De Windroos (2)

5 – 3

5

7.Laetare                               -  8.De Optimist (2)

5 – 3

 

 

PROGRAMMA SCHOOLDAMMEN  20 november 2019.

GROEP 5/6:

 

TAFEL

                                   6 e RONDE

UITSLAG

1

10.De Sluis (2)                     -  8.De Optimist (2)

7 – 1

2

9. De Windroos (2)             -  7.Laetare

3 – 5

3

1. De Sluis (1)                       -  6.De Wingerd (2)

6 – 2

4

2. De Windroos (1)              -  5.De Wingerd (1)

3 – 5

5

3. De Optimist (1)                -  4.Driestromenland

8 – 0

 

 

TAFEL

                                   7 e RONDE

UITSLAG

1

4. Driestromenland             -  10.De Sluis (2)

0 – 8

2

5. De Wingerd (1)                -  3.De Optimist (1) 

4 – 4

3

6.De Wingerd (2)                 -  2.De Windroos (1) 

5 – 3

4

7.Laetare                              -  1.De Sluis (1)  

2 – 6

5

8.De Optimist (2)                 -  9.De Windroos (2)

5 – 3

 

 

TAFEL

                                   8 e RONDE

UITSLAG

1

10De Sluis (2)                      -  9.De Windroos (2)

8 – 0

2

1. De Sluis (1)                       -  8.De Optimist (2)

6 – 2

3

2. De Windroos (1)              -  7.Laetare

5 – 3

4

3. De Optimist (1)                -  6.De Wingerd (2)

2 – 6

5

4. Driestromenland            -  5.De Wingerd (1)

0 – 8

 

 

TAFEL

                                   9 e RONDE

UITSLAG

1

5. De Wingerd (1)                  -10.De Sluis (2)

4 – 4

2

6.De Wingerd (2)                   -  4.Driestromenland

8 – 0

3

7.Laetare                                -  3.De Optimist (1) 

3 – 5

4

8.De Optimist (2)                   -  2.De Windroos (1) 

2 – 6

5

9.De Windroos (2)                  -  1.De Sluis (1)  

2 – 6

 

 

 

PROGRAMMA SCHOOLDAMMEN  20 november 2019

GROEP 7/8:

 

TAFEL

                                   1 e RONDE

     UITSLAG

1

1. Driestromenland         -10.Laetare

0 – 8

2

2. De Sluis (1)                   -  9.De Sluis (2)

7 – 1

3

3. De Optimist (1)           -  8.De Optimist (2)

3 – 5

4

4. De Windroos (1)         -  7.De Windroos (2)

8 – 0

5

5. De Wingerd (1)           -  6.De Wingerd (2)

8 – 0

 

 

TAFEL

                                   2 e RONDE

     UITSLAG

1

10.Laetare                         -  6. De Wingerd (2)

3 – 5

2

  7.De Windroos (2)         -  5.De Wingerd (1)

0 – 8

3

  8.De Optimist (2)           -  4.De Windroos (1)

2 – 6

4

  9.De Sluis (2)                  -  3.De Optimist (1)   

2 – 6

5

  1.Driestromenland         - 2.De Sluis (1)

0 – 8

 

 

TAFEL

                                   3 e RONDE

     UITSLAG

1

2.De Sluis (1)                      -10.Laetare

6 – 2

2

3. De Optimist (1)              -  1.Driestromenland 

8 – 0

3

4. De Windroos (1)            -  9.De Sluis (2)

1 – 7

4

5. De Wingerd (1)              -  8.De Optimist (2)

8 – 0

5

6. De Wingerd (2)              -  7.De Windroos (2)

3 – 5

 

 

TAFEL

                                   4 e RONDE

     UITSLAG

1

10.Laetare                          -  7.De Windroos (2)

4 – 4

2

8.De Optimist (2)               -  6.De Wingerd (2)

7 – 1

3

9.De Sluis (2)                      -  5.De Wingerd (1)

2 – 6

4

1.Driestromenland            -  4.De Windroos (1) 

0 – 8

5

2.De Sluis (1)                       -  3.De Optimist (1) 

2 – 6

 

 

TAFEL

                                   5 e RONDE

     UITSLAG

1

3. De Optimist (1)                -10.Laetare

5 – 3

2

4. De Windroos (1)              -  2.De Sluis (1) 

2 – 6

3

5. De Wingerd (1)                -  1.Driestromenland

8 – 0

4

6. De Wingerd (2)                -  9.De Sluis (2)

2 – 6

5

7. De Windroos (2)              -  8.De Optimist (2)

3 – 5

 

 

PROGRAMMA SCHOOLDAMMEN  20 november 2019.

GROEP 7/8:

 

TAFEL

                                   6 e RONDE

UITSLAG

1

10.Laetare                            -  8.De Optimist (2)

3 – 5

2

9. De Sluis (2)                      -  7.De Windroos (2)

4 – 4

3

1. Driestromenland             -  6.De Wingerd (2)

0 – 8

4

2. De Sluis (1)                       -  5.De Wingerd (1)

0 – 8

5

3. De Optimist (1)                 -  4.De Windroos (1)

3 – 5

 

 

TAFEL

                                   7 e RONDE

UITSLAG

1

4. De Windroos (1)              -  10.Laetare

5 – 3

2

5. De Wingerd (1)                -  3.De Optimist (1) 

6 – 2

3

6.De Wingerd (2)                 -  2.De Sluis (1) 

2 – 6

4

7.De Windroos (2)               -  1.Driestromenland

8 – 0

5

8.De Optimist (2)                 -  9.De Sluis (2)

3 – 5


 

TAFEL

                                   8 e RONDE

UITSLAG

1

10.Laetare                               -  9.De Sluis (2)

1 – 7

2

1. Driestromenland               -  8.De Optimist (2)

0 – 8

3

2. De Sluis  (1)                         -  7.De Windroos (2)

8 – 0

4

3. De Optimist (1)                   -  6.De Wingerd (2)

5 – 3

5

4. De Windroos (1)                 -  5.De Wingerd (1)

5 – 3

 

 

TAFEL

                                   9 e RONDE

UITSLAG

1

5. De Wingerd (1)                  -10.Laetare

4 – 4

2

6.De Wingerd (2)                   -  4.De Windroos (1) 

0 – 8

3

7.De Windroos (2)                 -  3.De Optimist (1) 

4 – 4

4

8.De Optimist (2)                   -  2.De Sluis  (1) 

4 – 4

5

9.De Sluis (2)                         -  1.Driestromenland

8 – 0

 

SCORETABEL    GROEP: ( 5/6 ).

 

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Bordpnt.

Pl.

1

De Sluis (1)

X

6

5

8

5

6

6

6

6

4

52

1

2

De Windroos (1)

2

X

3

8

3

3

5

6

5

1

36

6

3

De Optimist (1)

3

5

X

8

4

2

5

6

5

2

40

5

4

Driestromenland

0

0

0

X

0

0

0

0

0

0

0

10

5

De Wingerd (1)

3

5

4

8

X

6

6

8

7

4

51

3

6

De Wingerd (2)

2

5

6

8

2

X

4

7

5

5

44

4

7

Laetare

2

3

3

8

2

4

X

5

5

2

34

7

8

De Optimist (2)

2

2

2

8

0

1

2

X

5

1

24

8

9

De Windroos (2)

2

3

3

8

1

3

3

3

X

0

26

9

10

De Sluis (2)

4

7

6

8

4

3

6

7

8

X

53

2

 

 

VOORTSCHRIJDINGSTABEL  GROEP : ( 5/6 ).

 

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Bordpnt.

Pl.

1

De Sluis (1)

1

3

5

7

9

11

13

15

17

52

1

2

De Windroos (1)

2

2

2

2

4

4

4

6

8

36

6

3

De Optimist (1)

2

4

4

6

6

8

9

9

11

40

5

4

Driestromenland

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

5

De Wingerd (1)

2

4

6

8

8

10

11

13

14

51

3

6

De Wingerd (2)

0

2

3

5

7

7

9

11

13

44

4

7

Laetare

2

2

3

3

5

7

7

7

7

34

7

8

De Optimist (2)

0

2

2

2

2

2

4

4

4

24

8

9

De Windroos (2)

0

0

2

2

2

2

2

2

2

26

9

10

De Sluis (2)

1

1

3

5

7

9

11

13

14

53

2

  

 

De Sluis (1) schoolkampioen 2019

                     Groep 5/6

 

  

 

SCORETABEL    GROEP: ( 7/8 ).

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Bordpnt.

Pl.

1

Driestromenland

X

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

2

De Sluis (1)

8

X

2

6

0

6

8

4

7

6

47

3

3

De Optimist (1)

8

6

X

3

2

5

4

3

6

5

42

4

4

De Windroos (1)

8

2

5

X

5

8

8

6

1

5

48

2

5

De Wingerd (1)

8

8

6

3

X

8

8

8

6

5

59

1

6

De Wingerd (2)

8

2

3

0

0

X

3

1

2

5

24

9

7

De Windroos (2)

8

0

4

0

0

5

X

3

4

4

28

7

8

De Optimist (2)

8

4

5

2

0

7

5

X

3

5

39

6

9

De Sluis (2)

8

1

2

7

2

6

4

5

X

7

42

5

10

Laetare

8

2

3

3

4

3

4

3

1

X

31

8

 

 

 

VOORTSCHRIJDINGSTABEL  GROEP : ( 7/8 ).

 

 

DEELNEMERS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Bordpnt.

Pl.

1

Driestromenland

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

2

De Sluis (1)

2

4

6

6

8

8

10

12

13

47

3

3

De Optimist (1)

0

2